ÜYE GİRİŞİHesap Oluştur Sepetim: 0

Gizlilik Ilkeleri

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.degischic.com sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği,korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler,bilgi ve işlemin mahiyetine göre tarafımız ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler tarafımızdan görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik,ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler,özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon,adres,e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması,güncellenmesi,muhtelif ürün/hizmetlerin tarafımızdan çeşitli tanıtım,reklam,promosyon,iletişim,satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir,tarafımızdan saklanabilir,işlenebilir,gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Degischic'in gönderdiği tüm e-postalarda yer alan "üyelikten ayrıl" linkini kullanarak tek tıkla,kolayca e-posta bülten üyeliğinden ayrılabilirsiniz. Sitemizde yer alan her türlü bilgi,içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları tarafımıza aittir. Ek bilgi almak istediğiniz konularda degischic@gmail.com E-Posta adresinden bize ulaşabilir ve danışabilirsiniz.