ÜYE GİRİŞİHesap Oluştur Sepetim: 0

Iptal/Iade Şartları

Iade Şartları

Markamız,tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun,titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. 

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. 

Iade için isteklerimiz

1.IADE EDILECEK ÜRÜN

2.IADE EDILECEK ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm nüshaları ile birlikte)

1.IADE EDILECEK ÜRÜN

a-Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

b-Iade edilecek ürünün, elinize ulaştıktan sonra 10 gün içerisinde teslim alındığı şekilde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

2.IADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI

a-Iade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir. 

b-Iade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. Iade faturası kesilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve IADE KARGO ÜCRETLERI HAKKINDA

a-Iade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

b-Iade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı değil ise kargo ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

c-Tarafımıza ulaşan ürünler,iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarının iadesi,Ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Iadenin hesabınıza yansıma süresi,bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-5 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

d-Iade etmek istediğiniz ürünler ayıplı ise Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

SİPARİŞ İPTALİ

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Iptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. 

Ürün Iade Adresi:

Berrin Güray Showrrom; Ahmet Kutsi Tecer CAD.Erdoğan Center/37 Kat:4 No:904 Merter-Istanbul